caycek.com: Çaya Dair Her Şey

Çaya Dair Her Şeyin Olduğu Eğlenceli ve Eğitici Bir Çay Sitesi

www.caycek.com yaklaşık 2 ay önce kurulan bir çay sitesi. Çaya dair her şeyin olduğu bir site denmesinin amacı ise gerçekten çaya dair her şeyin olduğu bir site olması. Çay bilgilerinden tutun da çayın tarihine, içinden çay geçen şarkı ve filmlere, en güzel çayın nerede içileceğine ve enteresan çayların tariflerine yer veren bu sitede çay seven de sevmeyen de bir şeyler bulabiliyor. En güzel yanı ise yazım dilleri ve en alakasız konulardan dahi mantıklı bir çay yazısı çıkarabilmeleri. Bir çay sitesini neden okuyayım ki diye soranlara bu sitede bir yazı okumalarını öneririm çünkü hem eğlenceli bir üslupları var hem de gerçekten faydalı bilgiler veriyorlar. Sitenin kategorileri Çay Hakkında Bilgiler, Farklı Çayların Peşinde, Çayını İçtiğimiz Yerler, Çay Kültürü, İşte Bunlar Hep Çay…

ceycek-cay

Site ayrıca çay etkinlikleri düzenliyor ve çay temalı yarışmalar gerçekleştiriyor. Burada da bir internet sitesi olmaktan çıkıp hayata karışıyorlar. Sitenin bu yönünü de oldukça sevdim. Ve henüz iki aylık bir site olmasına rağmen içeriği gerçekten dolu bir site olması da ileride güzel ve geniş kapsamlı gerçek bir çay sitemizin olacağının en büyük göstergesi.

Yazar ekibi sürekli gezen, araştıran ve keşfeden kişilerden oluşuyor. Biz kimiz sayfasında haklarında yazdıkları kadarıyla da bu bir gerçek. Zaten bu gerçek siteye fazlasıyla yansıyor.

Siteye mailinizi bıraktığınızda çeşitli indirimlerden, yarışmalardan, kampanyalardan ve çay tadımı gibi etkinliklerden haberdar olabiliyorsunuz.

ÇayÇek’i Sosyal Medya’dan Takip Etmek İçin:

Share Button

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir