iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı-Özellikleri Nasıl Olacak? 2014

iphone6-ozellikleri-ve-fiyati

Apple’ın iPhone 5’in ardından bir sonraki telefonunu iPhone 6′ya Air olarak çıkaracak. Apple yeni nesil telefonlara Air takısını kullanarak incelik ve zariflikte yıla damgasını vurmak istiyor.

iPhone 6 Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Her ne kadar ürün piyasaya çıkmamış olsa bile alınan duyumlar iPhone 5’in ilk çıkış tarihindeki fiyattan çok yüksek olmayacağı. Tabi depolama seçeneklerine göre de her zaman olduğu gibi değişiklik gösterecek ve Türkiye fiyatı 3000-3500 TL arasında olması tahmin ediliyor.

iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

Epoch Times’ın haberine göre Apple iPhone 6’yı Ekim 2014 ayından önce çıkmayacak. Ancak öte yandan Inventors Business Daily Haziran ve Temmuz aylarında çıkacağını dile getirdi. Apple yeni model ile ilgili çıkış tarihleri konusunda sessizliğini koruyor.

iPhone 6 çıktıktan sonra diğer modellerde de olduğu gibi ilk etapta ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Avustralya, Singapur, Çin, Fransa, Hong Kong ve Japonya’da piyasalarına sunulacak.

iPhone 6’nın Özellikleri Neler Olacak?

iphone6-ozellikleriET News sitesinin elde ettiği bilgilere göre iPhone 6 Air, kalınlığı 7.6 mm olan iPhone 5s’e göre çok daha fazla ince olacak.  Hafifliği konusunda iPhone 5s ve 5’in çok ilerisinde olacak. Kullanılacak malzemelerin hafif oluşu bizlerle daha hafif bir iPhone’la tanıştırma fırsatı sunacak. Apple’ın nesil iPhone 6 Air için 4.7 – 5.7 inç arasındaki ekranları denediği iddia ediliyor. Bu ekranlar şu anda Android dünyasının en iyi markalarının kullandığı ekran boyutlarıyla aynı.

Share Button

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir