Facebook Sayfası Nasıl Açılır ve Kurulur? (Fan Page Oluşturma)

Eğer bir kuruluşun, işletmenin, ünlünün veya müzik grubunun resmi temsilcisiyseniz Facebook’ta da kendinizi güzel bir şekilde temsil etmeniz gerekiyor. Bunun yanında eğlence ya da hobi amaçlı da kurduğunuz bir sayfayı idare edebilirsiniz. Peki Facebook sayfası nasıl kurulur?

Bir Facebook sayfası oluşturmak için buradan ”Yerel İşletme veya Yer”,” Şirket, Kuruluş veya Enstitü”, “Marka veya Ürün”, “Sanatçı, Müzik Grubu veya Tanınmış kişi”, “Eğlence” ve  “Dava veya Topluluk” seçeneklerinden birini seçerek sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Tabi sayfayı kurarken Facebook Sayfaları Koşulları‘na dikkat etmeniz gerekiyor.

Hakkında arif

Arif Acar web, sosyal medya, sosyal sorumluluk gibi alanlarda çeşitli sitelerde içerik üretmektedir. www.arifacar.net sayfasında da hem çalışmalarıyla alakalı hem de yine bahsettiğimiz alanlarla alakalı yazılar yazmaktadır. Aynı zamanda NeNasıl sitesinin kurucusudur. Sitemizde "Bilişim" kategorisinin sorumluluğunu yürütmektedir.

2 yorum yapıldı: “Facebook Sayfası Nasıl Açılır ve Kurulur? (Fan Page Oluşturma)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>