Bayram tatili kaç gün olacak? Ne kadar sürecek? Ne zaman bitecek?

  • 8 Ekim 2012

Bir yandan tatil severler bayram tatili fırsatlarını araştırıken öte yandan bayram öncesi her yıl sorulan sorular tekrar akla geliyor.

Bayram tatli kaç gün olacak? Bayram tatili tarihleri ne zaman? Bayram tatili birleşecek mi ya da birleşti mi? Bayram tatili uzatıldı mı uzatılacak mı? Bayram tatili başlangıcı ve bayram tatili bitişi ne zaman? Bayram tatili günleri hangi günler? Bayram tatilinde hava durumu ne olacak? Bayram tatili en güzel nerede geçirilir?

Hatta bayram tatli var mı diyen takipçilerimiz bile var 🙂 Merak etmeyin ad üstünde bayram tatili 🙂

Bayram tatili önerilerini ve tarihlerini vermeden önce bütün bu soruların yanıtlarını artık her yıl bu sayfadan güncelleyerek vereceğiz. Bu sayfa bayram tatili duyuru sayfamız olacak.

Ertuğrul Günay, Kurban Bayramı tatilinin süresiyle ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: ”Pazartesi, salı ve hatta kısmen çarşamba var. Oldukça uzun bir tatil olacak. Bu bir miktar zor görünüyor. Durumu iyi olanlar erken rezervasyon yaptırabilirler. Kamu görevine bağlı olmayanlar ya da işyerleri imkan verenler… Çünkü yazdan kalma günler yaşayacağımızı düşünüyorum. Bayram öncesinden başlayıp aradaki pazartesi salıyı birleştirirsek çok uzun bir tatil oluyor. Bu turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor. Bu yüzden imkanı olanlar bence tatile gelsinler, olmayanlara da ‘Daha kısa bir tatille yetinsinler’ demek zorunda kalacağız.”

Bayram tatili için otel araştıması yapanlar, kazıklanmamanız için erken reverzasyon yaptırmanızı öneririm 🙂 Ayrıca bayram tatili kampanyalarını ve paketlerini de göz ardı etmeyin 🙂 Bayram tatili son dakika fırsatları da sürekli olarak iletişimde olduğunuz ajansınızdan öğreneilirsiniz.

Bayram tatili mesaisi yapan vatandaşlarımıza da kolaylıklar diliyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments