Bedava İnternet Sitesi Nasıl Yapılır? (Ücretsiz Web Sitesi)

  • 23 Eylül 2013

bedava-ucretsiz-internet-web-sitesiBir internet sitesi yaptırmak çoğu zaman maliyetli ve zahmet isteyen bir iştir. Markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde sunmak için mutlaka bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Ancak ajanslardan ve freelance çalışanlardan yorulduysanız veya çok fazla para vermek istemiyorsanız bu işinizi görecek çok fazla araç vardır. Hiçbir kodlama ve tasarım bilgisine sahip olmadan bedava internet sitesi ara yazılımları ile rahatlıkla online dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Artık internet sitesi sahibi olmanın öneminden bahsetmeye gerek yok. O yüzden sizlere bedava web sitesi yapmaya yarayan araçları tanıtalım.

Wix

bedava-internet-sitesi-wixPopüler bir online site builder programı olan Wix tamamen ücretsiz bir kullanım sunuyor. Temiz ve kaliteli tasarım şablonları Wix’in önemli özelliklerinden bir tanesi. Premium üyelik satın alırsanız Wix’in bütün özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz: http://www.wix.com, Wix kullanılarak yapılmış oldukça kaliteli sitelere göz atabilirsiniz. Wix, kolay kullanımı ve başarılı altyapısı ile bedava internet sitesi yaptırmak isteyenler için harika bir çözüm.

 

Moonfruit

ucretsiz-web-sitesi-moonfruitKaliteli ve kolay anlaşılır tasarımı ile dikkatleri çeken Moonfruit’te 5 milyon 400 adet internet sitesi yer almaktadır. Ücretsiz olarak da kullanabildiğiniz Moonfruit, Premium versiyonu ile çok daha zengin özellikleri kullanıma sunuyor. Moonfruit paketlerini http://www.moonfruit.com adresinden inceleyebilirsiniz.

ImCreator

parasiz-web-sitesi-yapma-imcreatorWix ve Moonfruit’te olduğu gibi ImCreator da kaliteli bir web sitesi oluşturma yazılımı. Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz gibi Premium ve Pro paketlerini satın alarak web sitenizi çok daha fazla özellikte sunabilirsiniz. Yüzlerce şablon (template) üzerinden tasarımı kişiselleştirebilir, dilerseniz kendi alan adınız ile siteyi özelleştirebilir, hatta içine Google sevgisi bile yerleştirebilirsiniz. http://imcreator.com

IXM Mobile Creator

Web sitesimizi yaptırdık diyelim peki cep telefonlarından giren ziyaretçilerinize özel bir site sunmak ister misiniz? Mobil siteler oluşturmak için ImCreator firması mobil internet sitesi oluşturma yazılımını devreye sokmuş. Oldukça basit ve hızlı şekilde mobil site oluşturabildiğimiz IXM ile mobil cihazlara uygun bir internet sitesi yaptırabilirsiniz. Site: http://ixm.imcreator.com/

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments