Gözünüzü Yoldan Ayırmadan Telefonla Konuşmanızı Sağlayacak 4 Araç

  • 4 Aralık 2020

Yolculuk esnasında telefon kullanımı son derece riskli bir durum. Ancak günlük hayatın koşturmacası içerisinde direksiyon başındayken bile boş durmak istemeyen modern insan için telefon en çok kullanılan araçlardan birisi. Direksiyon ve yol hakimiyeti ile beraber telefon kullanımındaki riski en aza indirebilmek için piyasada bulunan yan ürünlerden en fonksiyonel olanları sizler için seçtik:

  • Bluetooth kulaklık: Araba kullanırken telefon ile konuşmak durumunda kaldığınızda kulağınıza yerleştireceğiniz ufak bir aparat ile telefonu kulağınıza götürmeden görüşme yapabilmenizi sağlayacak aparattır.Kabloları olmadığından kullanımı daha rahat ve pratiktir.
  • Kablolu Kulaklık : Telefonla konşurken her iki elinizi birden kullanabilmenize imkan sağlar ve aynı zamanda kulaklık ile telefondan müzik dinleme imkanı sunar.
  • Araç Radyosuna Bluetooth Bağlantısı : Bu bağlantı ile radyoyu komuta edebilir hatta ileri özelikle araç kitleri ile aracınızın sıcaklığını bile ayarlayabilirsiniz.
  • Cep Hoparlörü: Elleriniz serbest ve kulağınıza herhangi bir aparat yerleştimeden telefon görüşmesi yapabileceğiniz bir araçtır. Mp3 eşleştirmesi yapılabilir.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments